Čas
LOXONE

Multimédia

  • Přidáno: 06.07.2015   |   29 čtení / zobrazení
Celý systém inteligentní elektroinstalace není jenom o energetickém managementu, ale také o zábavě a pohodě.
Je to velice příjemn,.když ráno vstoupíte do koupelny a hraje vám k ranní hygieně oblíbená rozhlasová stanice, nebo hudební skupina. Systém dokáže pomocí Multimediálního serveru a několikakanálového zesilovače pouštět v každém pokoji jinak přednastavenou hudbu ve vysoké kvalitě zvuku. Ovládání nemůže být jednodušší, než když stiskem jednoho tlačítka spustíte svou oblíbenou hudbu nebo televizní stanici či film.
Každý určitě zná situaci na konferenčních stolcích, tři, čtyři někdy i více dálkových ovládání. Málokdo se v tom na první pokus vyznal. Ve spolupráci s dnešními smart televizemi a multimediálními servery je situace na dnešních konferenčních stolcích trochu jiná. Jednoduchý malý ovladač, ZAP/VYP, DOLEVA /DOPRAVA, NAHORU/DOLU a ENTER. To vše stačí pro ovládání nejenom multimediálního centra ale i ovládání celého domu.
Další způsob použití multimediálního centra může být v systému zabezpečení. Při narušení pachatelem dokáže svérázná velice hlasitá hudba udělat víc, než kdejaká siréna.
Opět i zde platí, možností využití je nekonečná řada.

 
Zbyněk Kučera

 
 
    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář