Čas
LOXONE
  • Přidáno: 28.06.2015   |   19 čtení / zobrazení
EZS - Elektronické zabespečovací zařízení
   
    Člověk se celý život snaží si vybudovat příjemné životní prostředí a pohodové domácí zázemí. Ve svém domově chce mít po práci dokonalé pohodlí, klid na odpočinek i své koníčky a komfortní vybavenost svého domova pro svou rodinu. K tomu si pořizuje zařízení a majetek kolikrát nemalé hodnoty. Je tedy samozřejmostí, že chce tento svůj majetek chránit. A v tu chvíli si položí otázku "Jak a čím ?".
    ​My v KUČERA ELEKTRO víme, že tento výběr není vůbec jednoduchý. Vybíráte si totiž techniku, která bude po dlouhá léta vaším důvěryhodným společníkem. Techniku, na kterou se budete stoprocentně spoléhat, když nebudete doma, která v případě narušení nastavených ochranných opatření zajistí okamžitý zásah policejní či bezpečnostní jednotky, která bude na špici v celosvětovém měřítku kvality. A z druhé strany chcete, aby vaše bezpečnostní zařízení bylo jednoduché na ovládání, mělo moderní a elegantní design a přitom vás nerušilo a stalo součástí vašeho denního života. 
    Řešení je jednoduché - JABLOTRON , profesionální instalace od certifikovaného partnera - KUČERA ELEKTRO a nepřetržitá monitorovací a zásahová služba PCO (Pult centrální ochrany) - JABLOTRON SECURITY
Tímto řešením získáte:
  • Kvalitní alarm
  • Profesionální montáž
  • Nepřetržitý dohled
  • Zásah při poplachu
a tím se budete moci věnovat své práci, rodině, zálibám aniž byste museli přemýšlet nad bezpečím vašeho domova.
 
Zbyněk Kučera
    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    přidat komentář